sayfa içeriği

Bursa ikinci el eşya

Günümüzde artan vergilerle beraber elektronik eşya, beyaz eşya, yatak odası takımı, çocuk odası takımı, oturma odası takımı, ev aletleri, hobi tarzı eşyaları da gibi evin temel ihtiyaçlarını ikinci plana bırakmak zorunda kalır olduk.

  Bursa ikinci el eşya              

  Bizlerde bursa ikinci el eşya pazarı olarak sizlere büyük avantajlar sağlayıp evinizi bir çok eşyayla donatmanıza imkan sağlıyoruz.
Dükkanımız nerededir?


      Bursa ikinci el eşya dükkanımız Bursa’nın Orhangazi  Belediyesinin falan sokak falan caddesinde hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda bizleri arayarak veya herhangi verilen iletişim adreslerinden birini kullanarak ta bizlere ulaşabilir ve bursa ikinci el eşyadan bilgi alabilirsiniz.


      Bursa ikinci el eşyada neler tür eşyalar vardır?
 Elektronik Bursa ikinci el eşya, mobilya bursa ikinci el eşya, bursa ikinci el beyaz eşya ve bursa ikinci el eşya, ev aksesuarları, büro ofis eşyaları, oturma ve yatak odası eşyaları, bursa ikici el eşya çocuk odası takımı, bursa ikinci el eşya ev aletleri, bursa ikinci el eşya hobi tarzı eşyalar da elimizde bulunmaktadır.


      Her bütçeye uygun mudur?
Her  bütçeye uygun beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya, ev aksesuarları, büro ofis eşyaları, yatak odası, çocuk odası takımı, oturma odası takımı, ev aletleri, hobi tarzı eşyaları da bulunmaktadır. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti açısından zamanda belirli ürünlerimizde taksitlendirme   imkanı sunuyoruz .


Eşya satın alır mı? Bursa ikinci el dükkanı
      Bursa ikinci el eşya sizlerin bizlere getirdiği ürünleri inceledikten sonra kalitesi, kullanılmış olduğu süre boyunca ne kadar işlevsel olduğu, bundan sonra daha ne kadar kullanılabilir olduğunu kararlaştırdıktan sonra ürüne sıfır değerine yakın bir fiyat vererek alış verişi gerçekleştiriyoruz. Bursa ikinci el eşya olarak sizlerin memnuniyetini ön planda tutarak en uygun fiyatlandırmayı yapıp alışverişimizi tamamlıyoruz.

 

Mobilya satışı yapar mı? Bursa ikinci el eşya
       Her bütçeye uygun mobilya eşyalarını sizlerle buluşturuyoruz.
Renk ve desen olarak onlarca içerik arasında sizlere en uygun
bütçe ve tasarım bakımında sizlere en çok hoş geleni  almanız 
için imkan sağlıyoruz.


Bursa ikinci el eşya  Ofis ve Oturma odası satışı yapar mı?
Her bütçeye uygun ofis ve oturma odasını sizlerle buluşturuyoruz. Renk ve desen olarak onlarca içerik arasında sizlere en uygun bütçe ve tasarım bakımında sizlere en çok hoş geleni  almanız için imkan sağlıyoruz. Sizlerin daha rahat çalışabilmeniz için olanak bakımında ve kullanış acısında onlarca ürünü sizlerle buluşturarak  müşteri memnuniyetini sağlıyoruz.

Bursa ikinci el eşya çocuk odası takımı satışı yapar mı?
    Çocuklarınızın rahat bir uyku almasına imkan veren ve geleceğimizi inşa edecek olan gençlerimiz…
Birçok bütçeye hitap eden seçeneklerimizle sizleri karşılıyoruz. Çeşit bakımından birçok alternatif ve seçeneklerle siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.


Ev aletleri satışı yapar mı? Bursa ikinci el eşya
        Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz seçeneklerimiz mevcuttur. Bütçeyi ise dert etmeyin çünkü çeşit fazlalığı sayesinde her bütçeye hitap eder ve siz müşterilerimizin memnuniyetini aynı zamanda bütçelerinizi düşünürüz. İster ev eşyası satın alın ister sizlerin kullanmadığı eşyaları bursa ikinci el eşya dükkanına getirin değerlendirin. 

 

Hobiler için uygun eşya satılıyor mu?

      Sadece bursa ikinci el eşya söylenince akla beyaz eşya, oturma odası takımı, çocuk odası takımı, ve elektronik eşya akla gelmesin sizlerin hobi olarak da kullana bilmesi için çeşitliliği bol tutuyoruz. Gitar,  ney, flüt, elektronik org, davul gibi müzik aletleri olduğu gibi sizlerin de hoşunuza gidebilecek  işinize yaraya bilecek ürünlerimizle sizlerin müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Eğer sizlerin de çöpe atmak istediği  ve ya artık kullanmaktan sıkıldığı eşyanızı bizlere getirin ve eşyanızın en iyi değerde satarak hem para kazanarak hem de israf etmeyerek değerlenmiş olur.


Neden Bursa ikinci el eşyayı seçmelisiniz?
       İlk öncelikle bizler sizlerin memnuniyetini düşünmekteyiz. Biz her bütçeye uygun seçenekleri sizlerin önünüze seriyoruz. Aynı zaman da güvenilirliği ön planda tutmaktayız bu sayede ürünlerimizde her hangi bir sorun çıkarmayacağını garantisini vermekteyiz.


Bizlere neden güvenmelisiniz?
    Bursa ikinci el eşya olarak Bursa’nın neredeyse her yerine hizmet vermekteyiz. Bu sebepten dolayı bursa ikinci el eşya olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak zorundayız. Bu yüzden elimizden geleni yaparak hem ürün olarak hem de sizlerden satın aldığımız ürünleri sıfır değerine yakın bir şekilde değerlendiririz. Unutmayın birinin çöpü başka birinin hazinesi olabilir. Sizler bizlere atmak istediğiniz eşyalarınızı getirerek onları değerlendirebiliriz. Bu sayede hem bursa ikinci el eşya kazanır hem de sizler kazanırsınız.


Nasıl iletişim kurabilirsiniz?
      Bursa ikinci el eşyaya ulaşmak çok kolay sadece tek yapmanız gereken bizlere E-posta  ile  posta göndere bilir veya  telefon numaralarımızı kullanarak bizleri arayarak, mesaj yazarak, WhatsApp‘ı kullanarak mesaj da göndere bilirsiniz. Bursa ikinci el eşyaya adresimizden de ulaşa bilirsiniz. Web sitemizden de elimizde bulunan onlarca çeşit üründen işinize yarayacak olanı seçip ister site üzerinden ister bizleri arayarak yardım isteye bilirsiniz. Eğer Türkiye’nin herhangi bir yerinde iseniz iletişim bilgilerini kullanarak bizlere ulaşıp kargo taşımacılığı sayesinde sizlere teslim edebiliriz fakat lütfen alttaki bursa ikinci el eşya kargo taşıma konusu okuyunuz.
Kargo taşımacılığı sayesinde alış veriş yapabilir miyiz?
Biz bursa ikini el eşya olarak siz müşterilerimize her türlü imkanı sağlamaktayız. Türkiye’nin her yerine ürünlerimizin boyutuna göre ulaştırma imkanımız vardır. İster karşı ödemeli ister bizler ödeyelim fakat bizler ödediğimizde belirli bir tutarda ek ücretlendirme yapabiliriz bilginize sonradan oluşabilecek anlaşmazlıklara lütfen dikkat edelim ürünlerimiz kargo sürecinde hasar görebilir bu yüzden çok fazla önermemekteyiz. Geçmişteki tecrübelerimize dayanarak bursa ikinci el eşya olarak sizlerin satın aldığı ürünleri sizlere kargo ile gönderdiğimiz sağlam ve hasarsız ürünleri kargo taşımacılığı sırsında hasar alma gerekçesi gösterdiğimiz halde yine de birçok sorunla karşılaştık.          
   Sizlere önerimiz ürünleri bizler kargoya vermeden önce fotoğraflarını çekip sizlere göndermekteyiz. Sizler kargoyu telim almaya gittiğinizde bizleri arayarak veya kargo firmasının işyerinde sizlere gönderilen ürünün fotoğraflarını çekerek her hangi bir sorun olup olmadığını tespit etmelisiniz her hangi bir sorun karşısında bursa ikinci el eşyayı arayarak kargo firmasında bizlere haber vermeniz gerekmektedir. Eğer ürünün bizlere ait bir sorun olmadığını tespit edilir ve kargo firmasının hatası sonucu ulaşımdan veya taşınırken kaynaklanan sorunlardan kargo firmasını gerekçe göstere bilir ve bu sayede hasarınızı kargo firmasının karşılamasını talep edebilirsiniz.

Bursa’nın nerelerine hizmet vermekteyiz?

     Şuan sadece bir Bursa da bir bayiliğimiz bulunmaktadır. Bu konuda birazda olsa kısıtlı olsak ta en kısa sürede ikinci bayiliğimizi de  açmak için gayret göstermekteyiz. Bursa’nın  falan filan yerinde şuanlık bayiliğimiz bulunmaktadır bu sayede bursa ikinci el eşya dükkanına gelip onlarca çeşit üzerinden en çok hoşunuza giden ve işinize yarayabileceğini düşündüğünüz ürünlerimize bakabilir veya satın alabilirsiniz. Çöpe atmak istediğiniz bir ürününüz mü var artık işinize yaramıyor mu ? Çöpe atmak yerine bizlere getirin ve en uygun şekilde fiyatlandırarak ürününüz çöp olmaktan kurtulsun bu sayede hem bizler hem de sizler kazanırsınız.

 

Yorum

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*

İçerik Yanı Reklam 3

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat. Devamını Göster

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Vestibulum tincidunt, enim id tempus pellentesque, turpis nunc tincidunt turpis, vitae finibus nulla odio eget sapien. Phasellus at malesuada urna. Cras pharetra tellus vel ornare volutpat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Duis aliquam nulla dictum risus hendrerit, a mattis est aliquam. Etiam efficitur ante sit amet mi facilisis egestas. Maecenas a pretium risus. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.Devamını Gizle